r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zep's Dreamland 1.02

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To platformowa gra logiczna, w której zadaniem gracza jest doprowadzenie głównego bohatera do teleportera osadzonego na każdej z plansz, po których przyjdzie nam się poruszać. Należy pamiętać, że Zep nie potrafi skakać i aby móc przedostać się na drugi koniec układu musi użyć swej tajnej broni jaką jest posługiwanie się specjalnymi blokami ułatwiającymi poruszanie się pomiędzy platformami. Cała zabawa polega na umiejętnym i zmyślnym dopasowaniu odpowiednich klocków do konkretnej sytuacji pamiętając przy tym o kolejności wykonywania poszczególnych ruchów. W razie sytuacji patowej, tzn. takiej, kiedy utrzymujemy się przy życiu, ale nie mamy już możliwości wykonania żadnego ruchu, wciskamy klawisz "R" i szybko rozpoczynamy rozgrywkę w konkretnym układzie od nowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 27.01.2009 14:52

Pomocy utknąłem na 17 lev - może ktoś mi podpowie jak się dostać do tego transortera :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.