Zep's Dreamland na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy platformową grę logiczną, w której zadaniem gracza jest doprowadzenie głównego bohatera do teleportera osadzonego na każdej z plansz, po których przyjdzie nam się poruszać.

Należy pamiętać, że Zep nie potrafi skakać i aby móc przedostać się na drugi koniec układu musi użyć swej tajnej broni jaką jest posługiwanie się specjalnymi blokami ułatwiającymi poruszanie się pomiędzy platformami. Cała zabawa polega na umiejętnym i zmyślnym dopasowaniu odpowiednich klocków do konkretnej sytuacji pamiętając przy tym o kolejności wykonywania poszczególnych ruchów. W razie sytuacji patowej, tzn. takiej, kiedy utrzymujemy się przy życiu, ale nie mamy już możliwości wykonania żadnego ruchu, wciskamy klawisz "R" i szybko rozpoczynamy rozgrywkę w konkretnym układzie od nowa.

Grę Zep's Dreamland można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź Resistance Retribution, czyli kieszonkowej odsłony znanej z PlayStation 3 serii oraz sporą dozę publicystyki - podsumowanie CES 2009, recenzję gry planszowej Doom: The Boardgame, a także kolejną odsłonę naszego cyklu Top10, tym razem poświęconą nadchodzącym hitom 2009 roku.

© dobreprogramy