reklama

ZeptoLab na zimę szykuje Cut the Rope 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Co prawda ZeptoLab nie wybiło się tak na swoim prostym pomyśle z Cut the Rope, jak Rovio na serii Angry Birds, ale nie można absolutnie mówić o braku sukcesu produkcji Rosjan. Grę, która dostępna jest na wielu popularnych urządzeniach przenośnych, komputerach, a nawet prosto w przeglądarce, pobrano już przeszło 400 milionów razy i z dnia na dzień zyskuje ona nowych fanów. Przyszedł jednak czas na jej kontynuację.

Żarłoczny stworek Om Nom poszuka znów jedzenia tej zimy. Twórcy na razie nie zdradzają szczegółów, niemniej obiecują wiele ciekawych nowych postaci, wciągające łamigłówki, usprawnioną mechanikę zabawy, interaktywne poziomy, a wszystko to napędzane ma być naturalnie niezwykle śmieszną historią. Producenci zapewniają, że Cut the Rope 2 to olbrzymi jakościowy krok naprzód, a tytuł pozwoli radośnie oraz bezstresowo pogłówkować. Przy okazji potwierdzono, że powstaną też kolejne odcinki popularnego serialu internetowego z bohaterem gry.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić