reklama

Zerg rush — Google składa hołd StarCraftowi

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wszyscy fani strategii StarCraft zapewne doskonale kojarzą taktykę określaną mianem zerg rush, polegającą na postawieniu na ilość, nie zaś jakość, a więc naprodukowaniu jak największej liczby jednostek w możliwie najkrótszym czasie i „zalaniu” swymi przeważającymi siłami bazy wroga. Najwidoczniej pracownicy Google też zaliczyli przy grze niejedną nieprzespaną noc z tego powodu, bowiem złożyli serii firmy Blizzard świadomy hołd — bezpośrednio w przeglądarce.

Wpisując w wyszukiwarce Google frazę zerg rush internauta stanie się świadkiem zmasowanego ataku firmowych literek na stronę wyszukiwania. Można się starać bronić, klikając myszką na wybranych agresorach, choć ostatecznie i tak polegniemy… Po skończonej zabawie sprawdzimy swoją skuteczność, jak też — wzorem StarCrafta — liczbę akcji na minutę (APM). Później da się jeszcze podzielić uzyskanym wynikiem z całym światem.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić