Zero Ballistics 2.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zero Ballistics to świetna i do tego bezpłatna propozycja wieloosobowa skierowana do miłośników jeżdżenia wirtualnymi czołgami, ale nie tylko. W odróżnieniu od innych najpopularniejszych tytułów tego typu nie stawia ona na realizm, lecz przede wszystkim liczy się tutaj frajda płynąca z rozgrywki. Opancerzone maszyny wpuszczane są w doliny i ruiny miasteczek, by zaciekle walczyć między sobą o dominację na mapie.

Zabawa możliwa jest przez Internet oraz w sieci lokalnej, a także offline z komputerowo sterowanymi przeciwnikami. W miarę likwidowania kolejnych celów, a przy okazji wycinania lasów, zdobywa się punkty, pożytkowane na usprawnianie czołgu. Można pójść w lepsze działa, mocniejszy pancerz lub zwiększoną szybkość poruszania się. Podstawowe tryby zabawy to klasyczny deathmatch oraz jego odmiana drużynowa.

Dla odmiany twórcy pomyśleli również jednak o bardzo rozrywkowej wariacji na temat piłki nożnej. Sytuacja na boisku wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby w pogoni za futbolówką wpuszczano na stadiony czołgi, chcące wbić gola drużynie przeciwnej... Z jednej strony trzeba działać w ataku, dość dosłownie, a z drugiej wiązką ściągającą próbować skierować piłkę w odpowiednie pola. Będziecie się tutaj dobrze bawić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!