Zero Ballistics 2.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zero Ballistics to świetna i do tego bezpłatna propozycja wieloosobowa skierowana do miłośników jeżdżenia wirtualnymi czołgami, ale nie tylko. W odróżnieniu od innych najpopularniejszych tytułów tego typu nie stawia ona na realizm, lecz przede wszystkim liczy się tutaj frajda płynąca z rozgrywki. Opancerzone maszyny wpuszczane są w doliny i ruiny miasteczek, by zaciekle walczyć między sobą o dominację na mapie.

Zabawa możliwa jest przez Internet oraz w sieci lokalnej, a także offline z komputerowo sterowanymi przeciwnikami. W miarę likwidowania kolejnych celów, a przy okazji wycinania lasów, zdobywa się punkty, pożytkowane na usprawnianie czołgu. Można pójść w lepsze działa, mocniejszy pancerz lub zwiększoną szybkość poruszania się. Podstawowe tryby zabawy to klasyczny deathmatch oraz jego odmiana drużynowa.

Dla odmiany twórcy pomyśleli również jednak o bardzo rozrywkowej wariacji na temat piłki nożnej. Sytuacja na boisku wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby w pogoni za futbolówką wpuszczano na stadiony czołgi, chcące wbić gola drużynie przeciwnej... Z jednej strony trzeba działać w ataku, dość dosłownie, a z drugiej wiązką ściągającą próbować skierować piłkę w odpowiednie pola. Będziecie się tutaj dobrze bawić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 28.04.2017 16:22

Szanowni redaktorzy DP. Doceniam waszą pracę, ale tym razem daliście plamę. Mam prośbę, zanim wrzucicie jakąś darmową grę do pobrania, przetestujcie, jak działa. Po paru minutach gry na moim sprzęcie (laptop asus z win 10, procesor intel core i3-4005U 64-bit 1,7GHz, 4GB RAM, karta graficzna NVidia GeForce 920M) ten badziew się zawiesił. Nie chce mi się dociekać przyczyn tego zjawiska, ale podejrzewam, że ta gra to zwykły bubel. Mógłbym podać parę innych darmowych tytułów, które też nie miały ochoty współpracować.