Zero G: Space Salvage

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W przyszłości kosmos zapewne wypełniony będzie wrakami statków i opuszczonych stacji, tak jak to często pokazują filmy science-fiction. Na tym tle rozgrywa się akcja bezpłatnej gry Zero G: Space Salvage. W tym darmowym dziele przyjdzie pokierować samotną jednostką, zajmującą się odzyskiem części. Na zamienniki, tak jak jest też teraz, zawsze znajdzie się kupiec, więc dlatego opłaca się czasem mocno ryzykować.

Nigdy nie wiadomo bowiem, jakie niebezpieczeństwa czyhają w opuszczonych korytarzach. Każdy z etapów, reprezentowany przez jakiś obiekt kosmiczny, posiada swój poziom trudności. Do tego dochodzą etapy generowane losowo. Z początku, gdy uzbrojeni jesteśmy wyłącznie w wiązkę ściągającą, nie ma co myśleć o zbyt dalekim zwiedzaniu. Należy najpierw powoli się wzbogacić, badając bardziej przyjazny obszar.

Wiązka umożliwia przesuwanie obiektów, a tym samym np. aktywację przycisków. Przyda się też do wyrywania kratek wentylacyjnych. W miarę rozbudowy naszego robocika, zaopatrzymy go także w pokładowe działko na czarne dziury czy promień porażający napotkanych wrogów. Za każdym razem należy zbierać wszystko, co się napotka po drodze, a potem pokombinować z odblokowaniem szczególnie cennej części. Później pozostanie szybkie dotarcie z nią do wyjścia, by stać się bogatszym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!