Zero VPN Zero VPN 4.1.0

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zero VPN to klient VPN, dzięki któremu ochronimy swoją prywatność w trakcie codziennego korzystania z internetu.

Program umożliwia połączenie się z wybranym serwerem, co sprawia, że w internecie jesteśmy widoczni tak, jakbyśmy znajdowali się w innej lokalizacji (ukrywamy swój prawdziwy adres IP). W związku z tym nie ma możliwości wykrycia naszej aktywności, a na poszczególnych stronach nie pojawią się reklamy wyświetlane na podstawie historii przeglądanych witryn sieciowych. Za sprawą Zero VPN zwiększymy również bezpieczeństwo swoich danych podczas łączenia się z publicznymi sieciami Wi-Fi.

Producent aplikacji Zero VPN zadbał o czytelny i bardzo prostu w obsłudze interfejs. Wystarczy jedno kliknięcie, by aktywować kluczowe funkcje opisywanego programu. Należy również odnotować, że narzędzie jest bezpłatne, ale możemy zyskać dostęp do dodatkowych opcji, o ile zdecydujemy się na wykupienie wersji Premium.

Zero VPN warto zainstalować również wtedy, gdy rozmaite filmy, gry wideo bądź też strony internetowe zostały zablokowane w naszym kraju ze względu na obowiązujące prawa autorskie. Program odblokuje wszystkie treści tego typu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!