r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zetrix 2.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zetrix to nowoczesne wydanie klasycznego Tetrisa. W dalszym ciągu układamy tutaj w linie na dnie studni obiekty o różnych kształtach, które spadają z góry, ale całą akcję ukazano w pełnym 3D. Dynamiczne ujęcia kamery naprawdę czynią rozgrywkę jeszcze bardziej wciągającą. Bezpłatny klon klasyka nie zapomniał przy tym o wprowadzeniu do zabawy nowych elementów, aby uczynić ją ciekawszą. Produkcja idealnie zabija nudę.

Tytuł oferuje kilka poziomów trudności, jak również planszę o róznych rozmiarach. Układanie klocków na największej to już kilkadziesiąt minut rozrywki. Poza grą na standardowych zasadach, z klasycznym zestawem obiektów, pojawia się także opcja rozszerzona. Tutaj mamy większe zróżnicowanie kształtów, jak też bloczki specjalne, typu bomby, i takie podnoszące po zniszczeniu poziom wody, czyli utrudniające życie.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejna nowinka to tryb wieloosobowy. Można grać po sieci albo też przed jednym monitorem. Możliwości jest znowu kilka, od spokojnego układania obok siebie, przez rywalizację, po współpracę, a więc równoczesne zrzucanie klocków na jednym ekranie. Czas spędzany z projektem umila wpadająca w ucho, nieco futurystyczna ścieżka dźwiękowa. Prosta oprawę graficzną wzbogacono o interesujące wizualnie efekty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.