Zetrix 2.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zetrix to nowoczesne wydanie klasycznego Tetrisa. W dalszym ciągu układamy tutaj w linie na dnie studni obiekty o różnych kształtach, które spadają z góry, ale całą akcję ukazano w pełnym 3D. Dynamiczne ujęcia kamery naprawdę czynią rozgrywkę jeszcze bardziej wciągającą. Bezpłatny klon klasyka nie zapomniał przy tym o wprowadzeniu do zabawy nowych elementów, aby uczynić ją ciekawszą. Produkcja idealnie zabija nudę.

Tytuł oferuje kilka poziomów trudności, jak również planszę o róznych rozmiarach. Układanie klocków na największej to już kilkadziesiąt minut rozrywki. Poza grą na standardowych zasadach, z klasycznym zestawem obiektów, pojawia się także opcja rozszerzona. Tutaj mamy większe zróżnicowanie kształtów, jak też bloczki specjalne, typu bomby, i takie podnoszące po zniszczeniu poziom wody, czyli utrudniające życie.

Kolejna nowinka to tryb wieloosobowy. Można grać po sieci albo też przed jednym monitorem. Możliwości jest znowu kilka, od spokojnego układania obok siebie, przez rywalizację, po współpracę, a więc równoczesne zrzucanie klocków na jednym ekranie. Czas spędzany z projektem umila wpadająca w ucho, nieco futurystyczna ścieżka dźwiękowa. Prosta oprawę graficzną wzbogacono o interesujące wizualnie efekty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!