reklama

Zeus bogiem wojny, czyli zabawy w mistrza gry z nowym DLC dla strzelanki ArmA III

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Mistrz gry to ktoś kojarzony z grami RPG, tymczasem Bohemia Interactive postanowiła spróbować obdarzyć w sumie boskimi mocami fanów swojej strzelanki ArmA III. Mające się pojawić niebawem darmowe DLC o wszystko mówiącej nazwie Zeus (choć ciekawe czemu nie Ares) doda do produktu nowy tryb zabawy sieciowej. Tutaj decydujący się na uczestnictwo w rozgrywce wojacy spróbują przeżyć scenariusze, które oto w czasie rzeczywistym kształtowane będą myszką i klawiaturą jednego z uczestników partii.

W mistrzów gry pobawi się niemniej także grupka przyjaciół, jeśli zechce, dzięki czemu więcej się będzie w trakcie sesji dziać. Do dyspozycji dostaniemy widok z lotu ptaka, z opcją dowolnej manipulacji domyślnie rozstawionych na mapach obiektów i jednostek, ale też podręcznym menu elementów do użycia. Za łatwo graczom idzie? Cementowa barykada i czołg wyjeżdżający zza rogu ostudzi ich zapał. Nie zabraknie także zabaw pogodą, więc przyjdzie uważać chociażby na pioruny. Prowadzący rozgrywkę będą wyznaczać aktualne cele misji oraz zadania do wykonania w drodze do głównego celu. Dla leniwych, podstawą dla Zeusa staną się dostępne w grze tryby oraz ich założenia.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama