r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zeus bogiem wojny, czyli zabawy w mistrza gry z nowym DLC dla strzelanki ArmA III

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Mistrz gry to ktoś kojarzony z grami RPG, tymczasem Bohemia Interactive postanowiła spróbować obdarzyć w sumie boskimi mocami fanów swojej strzelanki ArmA III. Mające się pojawić niebawem darmowe DLC o wszystko mówiącej nazwie Zeus (choć ciekawe czemu nie Ares) doda do produktu nowy tryb zabawy sieciowej. Tutaj decydujący się na uczestnictwo w rozgrywce wojacy spróbują przeżyć scenariusze, które oto w czasie rzeczywistym kształtowane będą myszką i klawiaturą jednego z uczestników partii.

W mistrzów gry pobawi się niemniej także grupka przyjaciół, jeśli zechce, dzięki czemu więcej się będzie w trakcie sesji dziać. Do dyspozycji dostaniemy widok z lotu ptaka, z opcją dowolnej manipulacji domyślnie rozstawionych na mapach obiektów i jednostek, ale też podręcznym menu elementów do użycia. Za łatwo graczom idzie? Cementowa barykada i czołg wyjeżdżający zza rogu ostudzi ich zapał. Nie zabraknie także zabaw pogodą, więc przyjdzie uważać chociażby na pioruny. Prowadzący rozgrywkę będą wyznaczać aktualne cele misji oraz zadania do wykonania w drodze do głównego celu. Dla leniwych, podstawą dla Zeusa staną się dostępne w grze tryby oraz ich założenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.