r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zgarnij 10 darmowych kluczy do Goat Simulator na Steamie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Żart, który przerodził się w grę nie ma sobie końca. Premiera symulatora kozy odbędzie się już niedługo, w Prima Aprilis, tymczasem jednak macie okazję zdobyć 10 darmowych kluczy na Steamie do Goat Simulator.

Zorganizowany przez twórców gry konkurs jest naprawdę prosty. Jedyne co musicie zrobić by dostać swoje klucze to... przebrać się za kozę, zrobić sobie zdjęcie w tym kostiumie w jakimś miejscu publicznym i wysłać swoje zdjęcie w prywatnej wiadomości do fanpage'a na Facebooku albo wyćwierkać je do Armina Ibrisagica.

Obserwując komentarze pod konkursowym wpisem, szybko można zauważyć, że spotkał się on z entuzjastycznym podejściem, a fani tej dosyć nietypowej gry prześcigają się w pomysłach na najbardziej szalone zdjęcia. Jeżeli ktoś ma zamiar brać udział w wyzwaniu, to warto je obserwować, by się nie powtórzyć.

Konkurs ma potrwać aż do premiery gry albo i dłużej, zależnie od jakości i zabawności nadesłanych zdjęć. Jeżeli jednak nie chcecie się przebierać to pozostaje wam liczyć na pozyskanie klucza od odważniejszego znajomego lub zakup gry. W przedsprzedaży kosztuje ona 9,99 dolarów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.