Zimbra Desktop 7.3.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zimbra Desktop to program łączący klienta poczty, kalendarz, listę zadań do zrobienia i wygodny schowek na ważne pliki z możliwością przeszukiwania. Pakiet obsługuje konta IMAP, POP3, a testowo także Exchange.

Zimbra to darmowy, otwarty program, który pozwala zarządzać komunikacją, planować spotkania, zapisywać zadania do zrobienia i robić wszystko to, co jest potrzebne przy organizacji pracy biurowej. Klient poczty i kalendarz działają z różnymi typami kont, przy czym trzeba się liczyć z problemami z kontami Exchange.

Zimbra Desktop ułatwia konfigurację kont pocztowych w popularnych usługach, jak Gmail czy Yahoo!. W programie można także prowadzić książę adresową i automatycznie zapisywać dane osób, z którymi prowadzona jest korespondencja. Ważne pliki można zapisywać w „aktówce”, znalazła się tu także osobna część na notatki i na zadania do zrobienia. W rogu zawsze wyświetlany jest niewielki kalendarz, pokazujący bieżący miesiąc. Wszystkie dane można przeszukiwać z pomocą zaawansowanej wyszukiwarki.

Możliwości programu można rozszerzać wtyczkami, zwanymi Zimletami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kvasir1   13 #6 07.01.2018 15:25

Program trochę słabo tj, nie skaluje się dobrze , bardzo małe literki na ekranach o dużej rozdzielczości , słaba konfiguracja, wymagana java. Plusy to Exchange (beta ale lepsze niż nic) .

hetmanrafalhetman   3 #5 03.08.2017 12:10

Nie działa to z Gmailem - nie da się powiązać konta

corduroy   2 #4 30.04.2017 16:46

ile maksymalnie kont obsluguje?

  #3 31.10.2016 16:37

Brak dźwięków, dymków, uboga konfiguracja, nieczytelne wyróżnienie nieprzeczytanej poczty, ale za to działa szybko:)

Andreas12   5 #2 23.10.2016 14:02

Jak można ustawić wyskakujące powiadomienia o nowej poczcie tak jak jest to w thunderbirdzie

Fanboj O   10 #1 21.10.2016 19:58

Możnaby dopisać ostrzeżenie, że do instalacji niezbędna jest java jre. Brrr.