Zineth na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Zineth - kolorową platformówkę stworzoną przez zespół studentów z Rensselaer Polytechnic Institute, których głównym celem w trakcie tworzenia projektu było przekazanie graczowi uczucia radości i przyjemności wynikającej z pędu oraz szybkości, której może zaznać w trakcie gry.

W celu jak najlepszego oddania swoich zamierzeń powstała niezwykła, szalona i wręcz psychodeliczna gra akcji, w której wcielamy się w futurystyczną postać poruszającą się na rolkach w kolorowym, rozległym i rozbudowanym środowisku.

Kluczem do gry jest prędkość i umiejętność dopasowywania jej do aktualnych zadań i panujących warunków na planszy. Na początku rozgrywki trudno nam będzie wyczuć odległości, odstępy, wysokości oraz dystanse w otaczającym nas rozległym pejzażu. Z tego powodu autorzy przygotowali specjalny samouczek, który pomoże zrozumieć istotę rozgrywki. Naszego bohatera wyposażono dodatkowo w podręczny telefon, dzięki któremu swobodnie komunikuje się on z innymi graczami napotkanymi na danej mapie, otrzymuje opis misji i listy zadań do wykonania, a także rywalizuje z innymi osobami grając w specjalne minigry.

Całej rozgrywce towarzyszy efektowna, szybka elektroniczna muzyka, która nadając ostre tempo pomaga jednocześnie utrzymać rytm i uzyskiwać coraz to wyższe prędkości pozwalające na podróże w coraz bardziej odległe zakamarki otaczającego nas świata.

Zineth to bardzo przyjemna, ale dość trudna gra, która będzie wymagała od gracza sporej sprawności oraz zręczności. Jest to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która powinna przypaść do gustu szerokiej rzeszy graczy.

Grę Zineth można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze