r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ZipSplitMaker 1.3.2

Strona główna Mac Akcesoria Kompresowanie plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZipSplitMaker to program, który pozwala szybko stworzyć archiwum podzielone na części. Wystarczy wskazać pliki i wybrać rozmiar segmentu.

ZipSplitMaker nie ma własnych okien ani ustawień. Jego zadaniem jest jedynie przeprowadzić użytkownika przez proces tworzenia podzielonego na części archiwum ZIP, co robi idealnie. W pierwszym oknie wybieramy plik, pliki lub folder do spakowania, w drugim podajemy maksymalny rozmiar jednej części archiwum, w trzecim wskazujemy miejsce zapisu części. Resztę program zrobi sam i powiadomi o zakończeniu działania, pokazując podzielone na części archiwum w Finderze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.