Zjazd Twórców Gier 2010 w lipcu

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W dniach 15-19 lipca na terenie Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, odbędzie się Zjazd Twórców Gier 2010, trzecia już edycja corocznego ogólnopolskiego spotkania amatorskich i niezależnych twórców gier, jak też ich współpracowników - scenarzystów, grafików, muzyków, redaktorów oraz graczy.

Konwent zorganizowany jest dla wszystkich osób powiązanych w jakikolwiek sposób z tzw. gamedevem, niezależnie od wieku, upodobań czy też dziedziny jaką się zajmują - obojętnie czy tworzycie amatorsko dla siebie, chcielibyście zaistnieć jako niezależny twórca, skupiacie się na rozwijaniu swojego talentu poprzez tworzenie assetów, czy też po prostu jesteście studentami, albo gracie w gry i są one częścią czyjegoś życia.

Wszelkie informacje, w tym jak się zarejestrować, jakie są koszta imprezy i tym podobne dostępne są na oficjalnej stronie Zjazdu Twórców Gier 2010. Serwis Gamikaze został jednym z patronów medialnych przedsięwzięcia - gorąco zapraszamy do udziału.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi