Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – głosowanie trwa!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Ruszył kolejny etap konkursu Złóż PC dla gracza za 3000 złotych, w którym naszymi partnerami są firmy Corsair i SanDisk. Minął już termin na zgłaszanie swoich konfiguracji, czas zatem na głosowanie, które wyłoni najlepsze zestawy.

Przez ostatnie dwa tygodnie mogliście zgłaszać swoje propozycje konfiguracji o maksymalnej wartości 3 tys. złotych. Teraz przyszedł czas, aby wyłonić zwycięzców: swoje głosy możecie oddawać w przeznaczonej do tego kategorii na forum. Możecie oddać na dowolną liczbę konfiguracji, jednak tylko jeden głos na daną konfigurację. Nagrodzimy pięć konfiguracji z największą ilością otrzymanych głosów. Fundatorami nagród są partnerzy konkursu, firmy Corsair i SanDisk. A oto nagrody:

Dla osób, które wezmą udział w głosowaniu również przewidzieliśmy ciekawe nagrody. Wytypujemy aż 10 osób spośród głosujących, dla nich przewidzieliśmy jako nagrody następujące fanty:

Mamy dla Was 5 podkładek Corasair MM200 Extended Edition9, i 5 kart SD firmy SanDisk o różnych pojemnościach, od 32 do 128 GB. Ostateczny termin oddawania głosów to 6 sierpnia 2017, godzina 23:59:59.

© dobreprogramy