r   e   k   l   a   m   a
reklama

Złóż PC dla gracza za 3000 złotych – głosowanie trwa!

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Ruszył kolejny etap konkursu Złóż PC dla gracza za 3000 złotych, w którym naszymi partnerami są firmy Corsair i SanDisk. Minął już termin na zgłaszanie swoich konfiguracji, czas zatem na głosowanie, które wyłoni najlepsze zestawy.

Przez ostatnie dwa tygodnie mogliście zgłaszać swoje propozycje konfiguracji o maksymalnej wartości 3 tys. złotych. Teraz przyszedł czas, aby wyłonić zwycięzców: swoje głosy możecie oddawać w przeznaczonej do tego kategorii na forum. Możecie oddać na dowolną liczbę konfiguracji, jednak tylko jeden głos na daną konfigurację. Nagrodzimy pięć konfiguracji z największą ilością otrzymanych głosów. Fundatorami nagród są partnerzy konkursu, firmy Corsair i SanDisk. A oto nagrody:

Dla osób, które wezmą udział w głosowaniu również przewidzieliśmy ciekawe nagrody. Wytypujemy aż 10 osób spośród głosujących, dla nich przewidzieliśmy jako nagrody następujące fanty:

Mamy dla Was 5 podkładek Corasair MM200 Extended Edition9, i 5 kart SD firmy SanDisk o różnych pojemnościach, od 32 do 128 GB. Ostateczny termin oddawania głosów to 6 sierpnia 2017, godzina 23:59:59.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSnap ma się coraz gorzej. A jego twórca jest najlepiej opłacanym na świecie prezesem