Zmian w polskim oddziale CA ciąg dalszy

Strona główna Aktualności

O autorze

Po objęciu przez Marcina Motela stanowiska Country Managera w polskim oddziale CA (Computer Associates), do polskiego zespołu dołączył Sylwester Wójcik, który objął stanowisko Account Managera. Będzie odpowiadać on za zarządzanie sprzedażą do kluczowych klientów sektorów: telekomunikacyjnego, przemysłowego, paliwowego i energetycznego.

Sylwester Wójcik przez ostatnie dwa lata pracował jako Sales Manager w Grupie ComputerLand. Jednym z jego najwiekszych sukcesów było podpisanie kontraktów długoterminowych działających na zasadach outsourcingu, w wyniku realizacji których pracę w Grupie Computerland znalazło ponad 100 osób. Wcześniej, w Computer Service Support S.A., Sylwester Wójcik w ciągu niecałych pięciu lat podpisał ponad 160 długoterminowych kontraktów usługowych z nowopozyskanymi klientami o wartości przekraczającej 10 mln USD oraz podpisał swój pierwszy kontrakt outsourcingowy, przy którego realizacji znalazło pracę ponad 50 osób.

CA jest jednym z największych na świecie producentów oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT (w Polsce firma jest znana przede wszystkim z oprogramowania antywirusowego eTrust AntiVirus oraz archiwizującego BrightStor ARCserve Backup).

© dobreprogramy
s