r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zmiany w Google Readerze - koniec z Internet Explorerem 6

Strona główna Aktualności

Google przeprowadza wiosenne porządki. W ramach akcji Spring Cleaning zakończona zostanie obsługa starszych przeglądarek w Google Readerze. Wprowadzono też kilka udogodnień w dodawaniu komentarzy.

Na początku stycznia firma Google poinformowała o zakończeniu wsparcia dla Internet Explorera w Google Docs. Od 1 czerwca ze starszej wersji przeglądarki Microsoftu nie będzie można połączyć się również z czytnikiem Google Reader. Nie będzie także obsługi dla Firefoksa 1.0 i 2.0, Safari 2.0 i 3.0 czy Chrome 1.0, 2.0 i 3.0. Wiąże się to z wprowadzeniem nowych funkcji w usługach firmy, które nie są poprawnie wyświetlane w starszych przeglądarkach internetowych. Z Readera zniknie również funkcja pracy w trybie offline. Związane jest to ze stosunkowo małym zainteresowaniem ze strony użytkowników usługi.

Kolejne zmiany dotyczą uproszczenia obsługi komentarzy w Google Readerze. Dotychczas aby móc je dodawać, użytkownik musiał być członkiem danej grupy - nawet jeśli materiały były dostępne publicznie. Teraz informacje w Readerze będzie mógł komentować każdy - oczywiście za zgodą osoby upubliczniającej materiały. Z pełną informacją na temat wprowadzonych i planowanych zmian można zapoznać się na blogu Google Reader.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.