r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zmiany w Google+: szafa grająca oraz oficjalne rozszerzenia

Strona główna Aktualności

Google dokonało drobnej, ale bardzo ważnej zmiany w swoim serwisie społecznościowym. Pojawiły się również dwa rozszerzenia związane z Google+.

Od dzisiejszej nocy użytkownicy Google+ mogą korzystać z wirtualnej szafy grającej, która została zintegrowana z biblioteką YouTube — obecnie największego serwisu wideo. Zmiana jest subtelna, bo pojawił się jedynie przycisk po prawej stronie ekranu, gdzie po najechaniu można wpisać nazwę wykonawcy lub tytuł utworu. W nowym oknie pojawi się odtwarzacz z listą odtwarzania, który nie przestanie działać nawet jeśli karta z Google+ zostanie zamknięta. Dla wygody odtwarzaczem można sterować również z wcześniej wspomnianego przycisku.

Drugą nowością, jaką Google dla swoich użytkowników przygotowało to dwa rozszerzenia, które zintegrują przeglądarkę Chrome z serwisem społecznościowym Google+. Google+ Notifications służy do wygodnego przeglądania ostatnich powiadomień z Google+ z poziomu przeglądarki, bez potrzeby wchodzenia na jakąkolwiek stronę giganta. Drugi dodatek dodaje przycisk +1 do okna przeglądarki, dzięki któremu w prosty sposób użytkownik będzie miał możliwość zarekomendowania swoim znajomym daną stronę, nawet jeśli jej autor nie przewidział na niej przycisku Google. Co ciekawe, funkcje zawarte w obydwu rozszerzeniach pojawią się również zapowiedzianej na dzisiaj nowej wersji Google Toolbar dla Internet Explorera. Takiej aktualizacji nie doczeka się bliźniacza wersja przeznaczona dla przeglądarki Mozilla Firefox, której rozwój został zarzucony w lipcu tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.