Zmiany w grafiku imprez Video Games Live

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Mamy dość niemiłą wiadomość dla osób, które chciały posłuchać muzyki z gier w symfonicznym wykonaniu - imprezy Video Games Live mające odbyć się w Zabrzu 16 listopada oraz w Łodzi 17 listopada zostały przeniesione na inny, bliżej nieokreślony termin. Tylko koncert w Warszawie (18 listopada na Torwarze) dojdzie do skutku według pierwotnych ustaleń.

Zmian dokonano z powodów technicznych. Daty przeniesionych imprez podane zostaną w przeciągu najbliższych 7 dni, czyli do 20 listopada. Ci, którzy kupili bilety na dwa przeniesione koncerty mogą wymienić je bez żadnych dodatkowych opłat na takie same kategorie cenowe na koncercie w Warszawie. Zasady zwracania biletów mają zostać ogłoszone wkrótce.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza