r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zmiany w najnowszej kompilacji Windows 7

Strona główna Aktualności

O autorze

W Internecie pojawiło się wiele bliżej niepotwierdzonych informacji, screenów i filmików obrazujących pracę z najnowszą kompilacją systemu operacyjnego Windows 7 M1 R2 (Build 6574).

Następca środowiska Windows Vista to już na chwilę obecną ogrom zmian i udoskonaleń, które sprawić mają, że system będzie bardziej przyjazny użytkownikowi. Najważniejszą z nich to zmodyfikowany widok folderów i pasków narzędzi w Eksploratorze Windows, wprowadzona została nowa forma wyświetlania zawartości folderów Smart Details, dzięki której system automatycznie zadecyduje jak mają być wyświetlane dane w poszczególnych katalogach. Centrum bezpieczeństwa (Security Center) znane z platformy Windows Vista, w najnowszym systemie Microsoftu funkcjonowało będzie pod nazwą "Health Center" i jego zadaniem będzie m.in. kontrola elementów systemowych, które w Viście monitorowane są przez różne aplikacje. Jeśli chodzi o funkcję User Account Control (UAC), która w poprzednim wydaniu wzbudziła wiele kontrowersji pośród użytkowników, wprowadzono w niej mechanizm umożliwiający wykrywanie tzw. wieloetapowych procedur i dający użytkownikowi możliwość "uśpienia" UAC na określony czas.

Galerię obrazków i filmik obrazujący pracę z najnowszą kompilacją Windows 7 znaleźć można w chińskim serwisie CpBeta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.