r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zmiany w polityce działań antypirackich Microsoft

Strona główna Aktualności

Wygląda na to, że polityka Microsoft w zakresie działań antypirackich faktycznie ulega zmianie, tak jak to sugerował nam Patryk Góralewski z Microsoft podczas przedostatniej rozmowy w obecności kamery.

Pojawiają się już pierwsze informacje o tym, że Microsoft zamierza wyłączyć Windows Validation Assistant oraz Office Validation Assistant. Miejsce tych dwóch prototypów WGA zajmą Windows Comparison Guide (WCG) oraz Office Comparison Guide (OCG), które za pomocą webowych kreatorów pozwolą samemu zidentyfikować swój produkt oraz potwierdzić jego legalność - jednak bez kontaktu zwrotnego z Microsoft nawiązywanego przez narzędzie, a jedynie na podstawie analizy widocznych gołym okiem zabezpieczeń (takich jak naklejki, hologramy itp.) które wskażą nam w kolejnych krokach WCG i OCG. Kreatory stanowią część odnowionej witryny How to Tell, gdzie w jednym miejscu zebrano informacje o zabezpieczeniach antypirackich w poszczególnych produktach Microsoft. Wszystkie inne mechanizmy weryfikujące legalność i przesyłające do Microsoft rezultaty swojego działania zostaną zastąpione istniejącym WGA.

Wszystkich zainteresowanych dalszymi losami zmian w polityce Microsoft odsyłamy do stałej lektury bloga, gdzie publikuje między innymi Alex Kochis, senior licensing manager w zespole zajmującym się WGA.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.