Zmiany w polskim oddziale CA

Strona główna Aktualności

O autorze

Marcin Motel został nowym Country Managerem w polskim oddziale CA (Computer Associates) - jednego z największych na świecie producentów oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT (znanego w Polsce głównie z oprogramowania antywirusowego eTrust AntiVirus oraz archiwizującego BrightStor ARCserve Backup). Zastąpił on na tym stanowisku Andrzeja Staniszczaka, który jako Account Director będzie odpowiadał za rozwój współpracy i promocję rozwiązań CA u kluczowych klientów w Europie Środkowo - Wschodniej i Rosji.

Zmiany w polskim oddziale CA są częścią nowej strategii CA Enterprise IT Management ogłoszonej podczas tegorocznej konferencji CA World. Mówiąc o niej, Andrew Dutton, Senior Vice President i General Manager CA, podkreślał, że najważniejszym celem firmy jest skoncentrowanie się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb klientów w zakresie zarządzania IT. Mając na celu wzmocnienie współpracy z kluczowymi klientami, a zwłaszcza wypracowanie nowych kontraktów, kierownictwo firmy zdecydowało się na utworzenie stanowiska Account Director dla krajów Europy Środkowo - Wschodniej i Rosji i powierzenie go Andrzejowi Staniszczakowi.

Andrzej Staniszczak zarządzał polskim oddziałem CA od momentu jego powstania w 1997 roku. W tym czasie pozyskał dla firmy wielu kluczowych klientów. Kierownictwo CA powierzając mu funkcję dyrektora odpowiadającego za rozwój klientów CA w Europie Środkowo - Wschodniej i Rosji jest przekonane, że wykorzystując zdobyte w Polsce doświadczenia, powtórzy on ten sukces również na rynku europejskim.

Marcin Motel dołączył do zespołu CA w październiku bieżącego roku. Dotychczas jako Country Sales Manager odpowiadał za zarządzanie sprzedażą do kluczowych klientów w Polsce i na Litwie.

© dobreprogramy
s