r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zmiany w programie Windows Anytime Upgrade

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ogłosił zmiany w programie Windows Anytime Upgrade, który umożliwia uaktualnienie systemu Windows Vista w niższej wersji do wyższej - na przykład z Home Basic do Home Premium albo z Home Premium do Ultimate.

Od 20 lutego Microsoft nie będzie już udostępniał cyfrowych kluczy produktu. Zamiast tego użytkownicy będą musieli zamówić pakiet aktualizacyjny składający się z płyty DVD i standardowego klucza produktu - albo poprzez tradycyjną pocztę, albo za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora Microsoftu. Zamówienie nadal można oczywiście złożyć on-line.

Skąd ta zmiana? Microsoft powołuje się na opinie klientów, którzy dotychczas otrzymywali cyfrowy klucz on-line, ale i tak do przeprowadzenia aktualizacji musieli czekać na przesyłkę pocztową z płytą Anytime Upgrade DVD - zawierała ona bowiem oprogramowanie aktualizujące. Użytkownicy według Microsoftu wolą natomiast otrzymywać wszystko jednocześnie i przeprowadzać standardową aktualizację z 25-znakowym kluczem produktu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii