r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Znajdź moje urządzenie 2.1.005

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste

Znajdź moje urządzenie (Find My Device) to program pozwalający wyświetlić lokalizację urządzeń powiązanych z kontem Google, by w razie zgubienia łatwo je odnaleźć. Jest bezpośrednim następcą Android Device Maganera.

Po uruchomieniu i zalogowaniu, na mapie, którą możemy dowolnie przesuwać i powiększać, wyświetlona zostaje ostatnia znana (lub aktualna) lokalizacja sprzętu. Z tego miejsca możemy zdalnie uruchomić dzwonek urządzenia (niezależnie od tego, czy jest w trybie cichym) a także zablokować je lub całkowicie wymazać z niego dane.

Jeśli dysponujemy więcej niż jednym urządzeniem z Androidem, wszystkie sprzęty pokazywane są poniżej nagłówka, co ułatwia przełączanie się pomiędzy nimi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Find My Device z nowym wyglądem zastępuje Android Device Managera

28
18.05.2017  •  Oskar Ziomek

Aplikacja do znajdowania zgubionych urządzeń z systemem Android – Find My Device przez Google niekonsekwentnie nazywana również polskim odpowiednikiem Znajdź moje urządzenie, a dotychczas znana jako Android Device Manager, otrzymała pierwszą od dwóch lat aktualizację. Nowa nazwa to nie wszystko. Odświeżono również wygląd, by dopasować program do dzisiejszych standardów aplikacji wykorzystujących Material Design. Program pozwala wyświetlić dokładną lokalizację urządzeń, które powiązane są z naszym kontem użytkownika Google, a tym samym znaleźć je w przypadku zgubienia. Działanie jest tutaj…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.