Znakomite Cytaty Znakomite Cytaty 2.7.2

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Znakomite Cytaty to darmowy aplikacja, której nazwa mówi w zasadzie wszystko. Znajdziemy w niej słynne kwestie znanych osób, które będziemy mogli przeglądać zarówno według autorów danych wypowiedzi, jak i kategorii.

Cytat na dziś

Po uruchomieniu na ekranie pojawi się poranny cytat, który można określić mianem sentencji na dzisiejszy dzień. Poniżej umieszczono natomiast losowe oraz zyskujące popularność wypowiedzi, które – tak samo jak i pozostałe cytaty – bez problemu zapiszemy do ulubionych, by móc później zyskać do nich szybki dostęp.

Sprawdź, kim są autorzy słynnych cytatów

Cytaty (jest ich łącznie ponad 2200!) podzielono na wiele rozmaitych działów tematycznych, takich jak np. przyjaźń, sukces, motywacja, humor, miłość, filozofia, szczęście, człowieczeństwo, wiedza, o życiu i porażka. Z poziomu opisywanego narzędzia możemy również dowiedzieć się więcej na temat autorów poszczególnych cytatów.

W przypadku aplikacji Znakomite Cytaty na uwagę zasługuje także minimalistyczny, nowoczesny interfejs użytkownika oraz fakt, że oferuje ona dostęp do dwóch motywów graficznych: jasnego i ciemnego.

Najważniejsze cechy:

  • ponad 2200 znakomitych cytatów
  • dostęp do wielu kategorii (np. humor, miłość, szczęście, wiedza o życiu, przyjaźń, sukces czy filozofia)
  • funkcja dodawania cytatów do ulubionych
  • wbudowana wyszukiwarka
  • dwa motywy graficzne: jasny i ciemny
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!