Znamy cenę i zawartość premierowego pudełka z Xboksem One

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Microsoft oficjalnie poinformował dziś o cenach i zawartości zestawów premierowych Xbox One, które będą dostępne w sprzedaży od 5 września, czyli od dnia polskiej premiery konsoli. W ofercie będą dostępne dwa zestawy, różniące się przede wszystkim obecnością sensora Kinect i dołączonymi grami.

W pierwszym zestawie znajdzie się konsola Xbox One z dyskiem 500 GB, jeden zwykły kontroler, kody uprawniające do pobrania gry FIFA 15 oraz Forza Motorsport 5, 14 dni dostępu do konta Xbox Live Gold oraz akcesoria: zestaw słuchawkowy z mikrofonem, kabel HDMI i zasilacz.

Drugi zestaw zawierać będzie konsolę Xbox One 500 GB, a także sensor Kinect i limitowany kontroler z serii Day One. Poza tym nabywca dostanie osiągnięcie Day One, kody uprawniające do pobrania gier FIFA 15 i Dance Central: Spotlight, 14 dni dostępu do konta Xbox Live Gold, naklejkę, zestaw słuchawkowy, zasilacz i kabel HDMI.

Ceny zestawów to odpowiednia 1699 i 1999 złotych, czyli będzie minimalnie tańszy, niż mówiły wcześniejsze informacje.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy