Znasz kogoś, komu przydałby się serwer w chmurze? Konkurs trwa

Strona główna Aktualności

O autorze

Pierwszy tydzień z akcją Upoluj serwer² już za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali zgłoszenia i zachęcamy kolejnych – pula atrakcyjnych nagród nie została jeszcze wyczerpana! Przypominamy, że nagradzamy zarówno zgłaszających, jak i zgłoszonych.

Nagrody czekają

nagrody

Możecie zgarnąć Xboksa One z przystawką Kinect oraz aż 100 zestawów atrakcyjnych gadżetów. Dla zgłoszonych mamy natomiast Surface’a Pro 4 oraz solidne rabaty na egzaminy Microsoftu. Otrzymają oni także 45-procentowy rabat na vouchery Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł. Zgłaszać stare serwery, którym należy się zasłużony odpoczynek i przeniesienie danych do chmury, możecie na stronie upolujserwer.dobreprogramy.pl

Ruszamy z cyklem technicznych artykułów Łukasza Kałuży, MVP Microsoftu

nagrody

Akcja Upoluj serwer² to nie tylko okazja do zdobycia świetnych nagród, ale także szansa, aby dowiedzieć się czegoś o przyszłości i teraźniejszości przetwarzania danych, jaką stanowi model chmurowy. Po ogólnym wstępie, czas na więcej technicznego mięsa: Łukasz Kałużny, MVP Microsoftu w kategorii Microsoft Azure, którego kojarzycie zapewne ze Zlotów i naszej platformy blogowej, w tym tygodniu przedstawi Wam, jak chmurę można wykorzystywać w backupie.

Zagrożenie utraty wydanych wydaje się odległe? Niesłusznie – przypominamy o wydarzeniach, które miały miejsce w weekend. WannaCry z całą pewnością nie będzie ostatnim ransomware, wykorzystanym do ataku na taką sakle. Łukasz przedstawił konkretne studium przypadku, dzięki któremu dowiecie się, jak kopia zapasowa w chmurze może uratować cenne dane. A to dopiero początek. W ciągu nadchodzących trzech tygodni, będzie mogli dowiedzieć się także, jak Azure można wykorzystać w zastosowaniach: wirtualizacji, środowiskach programistycznych i centrach zapasowych.

nagrody

Seria artykułów to nie wszystko: ekspercka wiedza Łukasza jest do Waszej dyspozycji. Doradzi on i wyjaśni wątpliwe kwestie w komentarzach do samego artykułu. MVP Microsoftu odpowie także na Wasze pytania: formularz kontaktowy znajdziecie na stronie Upoluj serwer². Tam także znajdują się wszelkie niezbędne informacje i możliwość zgłoszenia starych serwerów. Życzymy dalszych udanych łowów!

© dobreprogramy
s