r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Znikający MS Office 11 beta 2

Strona główna Aktualności

W serwisie Microsoftu MSDN pojawiła się na kilka godzin i zaraz zniknęła, druga przedpremierowa wersja testowa (beta 2) Microsoft Office 11.

Okazało się, że ktoś w Microsofcie popełnił błąd, umieszczając betę na stronach internetowych. Plan zakładał wypuszczenie wersji testowej na płytach CD-ROM w marcu. Garstka testerów zdążyła jednak ją ściągnąć. Poprawki względem wersji beta 1 są podobno imponujące. Microsoft wprowadził bezpieczną pocztę. Zabezpieczone maile nie mogą być ani kopiowane, ani przesyłane dalej. Ma to utrudnić wycieki informacji, co ostatnimi czasy zdarza się nader często. Outlook otrzymał także filtry antyspamowe. Do pakietu dołączono dwa nowe programy: OneNote i InfoPath. OneNote pozwala na połączenie notatek, grafiki i innych plików w jeden dokument. Ostateczna wersja nowego Office'a ma się pojawić w połowie roku.

Źródło: TwojePC

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.