r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Znów ktoś twierdzi, że Microsoft zrobi Surface Phone

Strona główna Aktualności

Znów pojawiły się plotki o tym, że Microsoft testuje swój własny telefon z Windows Phone 8. Wcześniej urządzenie przedstawiające się jako „Microsoft Surface Phone” znalazł wydawca oprogramowania do benchmarków, a teraz Wall Street Journal podsyca plotki doniesieniami o tym, że Microsoft rzekomo pracuje z dostawcami komponentów nad telefonem. Co więcej, WMPowerUser twierdzi, że wygląd tych urządzeń nie jest żadną tajemnicą i są widoczne w materiałach promocyjnych.

Doniesienia są dość mętne i wynika z nich, że Microsoft pracuje nad urządzeniem o ekranie o przekątnej między 4 a 5 calami, które wejdzie lub nie do masowej produkcji. Bo to, że firma z Redmond eksperymentuje z prototypami telefonów, czy też czegokolwiek innego, nie powinno nikogo dziwić. Wbrew temu, co twierdzi Nokia, Micorosft na tablecie Surface z pewnością nie spocznie i zamierza iść głębiej w rynek urządzeń mobilnych. Pytanie więc brzmi: kiedy telefon wejdzie na rynek?

Skoro już o Surface mowa, Microsoft nie podaje konkretnych liczb, więc nie wiadomo czy to marketing w stylu Apple czy rzeczywisty opis sytuacji, ale podobno tablet sprzedaje się jak pączki w tłusty czwartek — pod sklepami Microsoftu ustawiają się kolejki, zaś w niektórych placówkach i w sklepie internetowym wyczerpały się zapasy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.