r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Znów rozdajemy licencje na ciekawe aplikacje, tym razem narzędziowe i zabezpieczające

Strona główna Aktualności

Przygotowaliśmy kolejną odsłonę znanej już niespodzianki - w ciągu najbliższych dni zaczniemy udostępniać na łamach serwisu ciekawe aplikacje narzędziowe i zabezpieczające, które w pełnych (płatnych normalnie) wersjach będzie można pobrać od nas za darmo. Całkowicie legalnie, ma się rozumieć.

Haczyk, jak się pewnie domyślacie, jest tylko jeden - aplikacje te trzeba będzie... znaleźć. Będą pojawiać się do końca przyszłego tygodnia w odstępach kilku dni. Zostaną ukryte w naszym katalogu oprogramowania, będzie jednak kilka ułatwień. Przygotujemy strony z podpowiedziami, do których linki pojawią się... tak, w jumpliście dostępnej po przypięciu naszego serwisu do paska zadań systemu Windows.

Przypinanie witryny działa w przeglądarce Internet Explorer 9 pod Windows 7 - wystarczy przeciągnąć ikonkę z ludkiem (tą małą z paska adresu) na pasek zadań lub menu Start. Uzyskacie w ten sposób łatwy dostęp do serwisu, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonkę zdradzi zagadkę - jumplistę, czyli menu z linkami do popularnych części serwisu oraz... do aplikacji, którą dla Was przygotowaliśmy.

r   e   k   l   a   m   a

Tym, którzy przez awersję do IE wolą podejść do sprawy łopatologicznie, życzymy oczywiście powodzenia i bez ironii uspokajamy, że rozdawane aplikacje będzie też można znaleźć tradycyjnymi sposobami. Prosimy jednocześnie nie psuć zabawy w komentarzach sugerując, o jakie programy chodzi. Dajmy każdemu szansę, ciężko wypracowana nagroda smakuje najlepiej ;)

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.