reklama

Znów tanie granie w Biedronkach, wiele zależy jednak od szczęścia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przez ostatnie miesiące przyzwyczailiśmy się, że idąc na zakupu do pobliskiej Biedronki możemy nieoczekiwanie wrócić do domu z jakąś ciekawą grą, nabytą w całkiem dobrej cenie. Dzisiaj również uważajcie na portfele. W ofercie znanej sieci sklepów pojawiło się wiele tytułów PC za niecałe 9 złotych od sztuki. Warto przy tym ponownie pochodzić po marketach, bo po raz kolejny były one rozsyłane losowo, a można wypatrzeć niezłe hity.

Oficjalna strona akcji ogłasza takie produkty w ofercie jak Konie i kucyki: akademia jazdy konnej, Call of Juarez: The Cartel, Chrome F.3.A.R, Hotel dla zwierzaków, Konie i kucyki: jeżdżę konno, Kangurek KAO, Magrunner: Dark Pulse, Majesty 2, Trylogia Men of War, Konie i kucyki: najlepsi przyjaciele, Off-road drive, Polskie imperium: od krzyżaków do potopu, Red Orchestra 2, Ride to Hell: Retribution, symulator jazdy Tirem Rig’n’roll, Risen, Sacred 2 w złotej edycji, Serious Sam 3: BFE, Szkółka dla zwierząt, 9 Kompania, Nail’d, Nikita: Piracki Wyścig oraz Tajemnica Skarbów Piratów, Flatout 2 Pack, Xpand Rally, Stardrive plus kilka innych symulatorów, w tym farmy, czołgu czy śmieciarki.

Parę fajnych pozycji dla szanującego się gracza w tym znajdziecie, ale to nie wszystko, co sklepy mają do zaoferowania. Okazuje się, że Biedronce nie chciało się publikować online każdego z dostępnych w promocji tytułów. Wiele będzie zależeć od szczęścia. Na pewno do odnalezienia w stercie gier jest ponadto Prey, Tom Clancy's Endwar, Alien Rage, paczka gier z m.in. poszczególnymi częściami Sniper: Ghost Warrior, Dead Rising 2: Off The Record, Deus Ex: Bunt Ludzkości, trylogia UFO, X-Men Origins: Wolverine, różne edycje King's Bounty, jakieś Settlersy, Anomaly 2 plus kilka innych rodzynków.

Jeżeli chcecie zgarnąć co ciekawsze gry, jak zwykle liczył się będzie ponadto czas, bo produkty od rana już czekają powykładane na nabywców, a cena zdecydowanie jest kusząca, zwłaszcza gdy mówimy o co ładniej wydanych tytułach. Dlatego nie warto zwlekać z wizytą w Biedronce lub dwóch. Koniecznie dajcie znać, co komu wpadło w oko i na co interesującego z niepisanej oferty wypadałoby zwrócić jeszcze uwagę. W sklepach można ponadto równolegle dostać też programy z serii Dobry Program...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama