r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zobacz najlepszą reklamę Xboksa, która powstała... bez udziału Microsoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Hitem w serwisie Vimeo stał się w ostatnim czasie film zatytułowany Player Two. Może on w praktyce stanowić reklamę konsoli Xbox, jednak pod względem wykonania i poziomu artystycznego wykracza znacznie dalej. Player Two powstał całkowicie niezależnie od Microsoftu, a korporacja dostrzegła przegapioną szansę dopiero po premierze reklamy.

Reklama została wyreżyserowana przez John Wikstroma, młodego reżysera z Los Angeles. Nie można także pominąć faktu, że jej scenariusz oparty jest na… komentarzu opublikowanym przed rokiem w serwisie YouTube. Dotychczas film obejrzało na Vimeo ponad 600 tys. osób, które nie kryją w komentarzach zachwytu nad produkcją Wikstroma.

Tkliwa historia opowiada o tym, jak zwyczajna konsola może mieć wpływ na radzenie sobie z utratą najbliższej osoby i została docenione przez administrację serwisu. Oczywiście nie będziemy zdradzać szczegółów, film z całą pewnością warto obejrzeć i przeżyć samodzielnie. Dysponującemu nieporównywalnie większym, niż twórcy filmu, budżetem Microsoftowi, pozostaje jedynie brać przykład od młodego hollywoodzkiego reżysera. Chapeau bas!

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane