Zoe Zoe

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zoe to usługa społecznościowa od HTC. Ma nam pomóc w tworzeniu klipów wideo i dzieleniu się nimi z naszymi znajomymi, bądź też szerszą publiką. Powstałą na bazie aplikacji Zoe dostępnej jedynie dla posiadaczy wybranych modeli HTC.

Tradycyjnie przygodę z programem rozpoczynamy od założenia konta. W czasie tego procesu aplikacja zasugeruje nam znajomych, którzy korzystają już z usługi, a także inne ciekawe profile które warto śledzić. Rozwiązanie to nie odbiega od standardów znanych z takich programów jak Instagram czy też Vine. Dzięki temu, nawet bez znajomych możemy śledzić ciekawe treści. Nie zabrakło również możliwości komentowania, dodawania do ulubionych czy też udostępniania materiałów stworzonych poprzez innych.

Kolejnym ważnym elementem Zoe (a zarazem pozostałością po pierwszej wersji tej aplikacji) jest mechanizm tworzenia treści. Te uległ tylko nieznacznym poprawkom. Na podstawie naszych zdjęć i materiałów wideo powstają multimedialne prezentacje. Proces przebiega w dużej mierze automatycznie, choć każdy jego etap możemy ręcznie modyfikować, zwiększając zakres czasu, zmieniając oprawę muzyczną czy też dodając filtry. Nawet przy zastosowaniu trybu automatycznego efekt końcowy zazwyczaj prezentuje się dobrze. W nowym Zoe znajdziemy także możliwość edytowania materiałów przez społeczność. Udostępnioną przez nas prezentację znajomi mogą wzbogacić o swoje zdjęcia i wideo, edytować i remiksować to co stworzyliśmy.

Materiały mogą być przeglądane nie tylko z poziomu samej aplikacji, ale także specjalnej strony www. Niestety nie wspiera ona wszystkich przeglądarek, ma np. kłopoty z nową wersją Opery. Zoe to tradycyjny serwis społecznościowy z ciekawie tworzonymi treściami. To jednak może być zbyt mało, aby podbić rynek. Warto jednak poświeci aplikacji chwilę czasu, głównie ze względu na mechanizm tworzenia prezentacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!