r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zoho stawia na integrację z Google Docs

Strona główna Aktualności

Jak możemy przeczytać na łamach firmowego bloga Zoho, ten internetowy pakiet biurowy osiągnął wysoki stopień integracji z konkurencyjnym Google Docs - od teraz użytkownicy mogą swobodnie przenosić swoje dokumenty z jednego środowiska do drugiego, tworzyć z nich załączniki i włączać do tworzonych projektów.

Integracja obejmuje Zoho CRM i Zoho Mail, do których możemy w prosty sposób załączać dokumenty tworzone w pakiecie Google. Istnieje także możliwość przeniesienia wielu typów plików z Google Docs do Zoho Docs i ich późniejszej edycji. Ponadto wszelkie raporty bądź inne materiały tworzone w Zoho Projects mogą być wzbogacone o dokumenty importowane z pakietu Google. Wierzymy, że integracja Google Docs i Zoho Apps zapewni wiele pozytywnych doświadczeń użytkownikom korzystającym z obu pakietów. Mamy zamiar kontynuować ten proces - będzie on dla nas bodźcem do dalszego rozwoju - powiedział przedstawiciel ZOHO Corporaton, komentując ostatnie zmiany w tym internetowym pakiecie biurowym.

Warto dodać, że Zoho już wcześniej starało się powiązać swój pakiet z Google Docs - w maju 2008 wprowadzono możliwość logowania przy użyciu konta Google. Widać, że firma konsekwentnie podąża ustaloną przez siebie ścieżką i widzi swoją przyszłość w dopasowaniu własnych aplikacji do bieżących potrzeb użytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.