Zombie Catchers Zombie Catchers

Strona główna iOS Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zombie Catchers to darmowa platformówka akcji z dwuwymiarową grafiką. Może się ona spodobać miłośnikom The Walking Dead, Plants vs. Zombies oraz wielu innych produkcji ukazujących świat opanowany przez hordy krwiożerczych stworów.

Na czym polega rozgrywka?

Zadaniem gracza w Zombie Catchers jest pozbycie się zombie w dość nietypowy sposób. Musimy je bowiem łapać, a nie zabijać, czego dokonujemy za pomocą harpuna, dronów i odblokowanych w toku rozgrywki gadżetów, takich jak np. sieci, bronie, pułapki i plecaki odrzutowe. Następnie transportujemy swoje „zdobycze” do tajnego laboratorium, by zarobić pieniądze.

Nie tylko łapanie zombie

Zombie Catchers oferuje całkiem rozbudowany aspekt ekonomiczny, bowiem gotówkę przeznaczamy na budowę gastronomicznego imperium. Musimy nie tylko opracowywać nowe przepisy, ale także przyrządzać rozmaite dania dla naszych klientów. Nietrudno zgadnąć, jakie mięso znajdzie się w daniu podawanym na przystawkę, prawda?

Free-to-play

Warto dodać, że Zombie Catchers nie wymaga stałego dostępu do internetu – gra działa również w trybie offline. Rozpoczynając zabawę należy jednak pamiętać o obecności reklam i mikropłatności umożliwiających zakup dodatkowej zawartości za prawdziwe pieniądze.

Zombie Catchers – cechy gry:

  • dwuwymiarowa platformówka akcji w świecie nieumarłych
  • zamiast walczyć z zombie musisz je łapać i umieszczać w tajnym laboratorium
  • zbuduj gastronomiczne imperium, odkrywaj nowe przepisy i serwuj nietypowe dania
  • bardzo proste sterowanie
  • możliwość zabawy w trybie offline

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!