Zombie Defense 12.1

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zombie Defense to polska gra o mechanice typu tower defense, w której należy odpierać ataki zombie, mając do dyspozycji oddział stróżów prawa.

Za obronę bastionu przed każdą falą żywych trupów gracz zyskuje fundusze, które może przeznaczyć na rozwijanie umiejętności członków drużyny, kupowanie ekwipunku i wypłacanie wynagrodzenia. W czasie rozgrywki gracz zdobywa fundusze za zabicie atakujących zombie, co pozwala na ciągłe ulepszanie bazy.

W grze znajduje się 40 misji i 4 tryby rozgrywki o różnych stopniach trudności. Członkowie drużyny broniącej terytorium mają do dyspozycji w sumie 150 ulepszeń i pokaźny arsenał przeróżnych broni, od piły mechanicznej, przez elektryczne ogrodzenie po buldożer. Grać można bez końca, bo nie ma ograniczeń w trudności fali przeciwników.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zombie Defense na weekend: bo to jest nasza ulica, to jest nasz dom – a nie umarlaków

3
22.10.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Zombie Defense – tytuł stanowiący świetne połączenie klasycznego RTS-a z nowoczesnym Tower Defense. Jak łatwo odgadnąć chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów dążących do zniszczenia naszej bazy. W tym przypadku bazą jest niewielki skrawek ulicy, który z pomocą komandosów bronimy przed zmutowanymi, rozwścieczonymi i zaskakująco wytrzymałymi na obrażenia zombiakami. Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Istotą rozgrywki jest umiejętne i…

Fuelio, Discord, AdwCleaner, WineBottler, MindNode – najciekawsze programy tygodnia

20
27.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. PaintShop Pro X9 Na początek pozycja oczywista – nowa wersja programu graficznego PaintShop Pro. W tej wersji pojawiło się narzędzie do tworzenia gradientów z interaktywnymi węzłami oznaczającymi kolejne kolory. Praca ze zdjęciami powinna przebiegać szybciej dzięki zmodyfikowanej przestrzeni roboczej. Ponadto w PaintShopie Pro X9 można pracować na urządzeniach 2 w 1, jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza