r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zombie Defense 11.8

Strona główna Mac Gry Strategiczne

Zombie Defense to gra z pogranicza tower defense i RTS. Trzeba w niej odpierać ataki żywych trupów, mając do dyspozycji oddział policjantów. Gra nie ma końca, a celem jest po prostu osiągnięcie jak najwyższego wyniku.

Za obronę przed każdą falą zombie gracz dostaje pieniądze, które może wydać na rozwijanie umiejętności członków drużyny oraz na lepsze wyposażenie dla nich. W trakcie gry trzeba przemieszczać obrońców, a także podnosić ich rangę, co sporo kosztuje.

W grze znajduje się prawie 50 misji i 4 tryby rozgrywki o różnych stopniach trudności.

Członkowie drużyny broniącej terytorium mają do dyspozycji pokaźny arsenał broni, od piły i rewolweru, przez elektryczne ogrodzenie po buldożer do rozjeżdżania zombie. Znalazło się tu też grubo ponad 100 ulepszeń. Grać można bez końca, bo nie ma ograniczeń w trudności fali przeciwników – po prostu z każdym kolejnym poziomem jest gorzej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zombie Defense na weekend: bo to jest nasza ulica, to jest nasz dom – a nie umarlaków

3
22.10.2016  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Zombie Defense – tytuł stanowiący świetne połączenie klasycznego RTS-a z nowoczesnym Tower Defense. Jak łatwo odgadnąć chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów dążących do zniszczenia naszej bazy. W tym przypadku bazą jest niewielki skrawek ulicy, który z pomocą komandosów bronimy przed zmutowanymi, rozwścieczonymi i zaskakująco wytrzymałymi na obrażenia zombiakami. Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Istotą rozgrywki jest umiejętne i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.