r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zombie Derby 1.1.2.0

Strona główna Windows Phone Gry

Zombie Derby to zgrabne połączenie gry zręcznościowej z symulatorem pojazdów. Tak naprawdę tytułowe Zombie są tutaj tylko drobnym dodatkiem. O wiele większym zagrożeniem dla naszego pojazdu jest otoczenie i sama konstrukcja plansz.

Galeria programu

Gra oferuje kilka modeli pojazdów. Każdy, poza pierwszym wymaga odblokowania za zdobyte w grze środki. Plansze są skonstruowane w taki sposób, aby z każdą nową wymóc na nas zakup kolejnego z nich. Korzystając ze starego auta, w pewnym momencie odbijemy się od którejś z przeszkód. Celem gry jest dojechanie do końca poziomu. Co nam w tym przeszkadza? Możliwości pojazdu oraz sam teren.

Samochód może zabrać ze sobą określoną ilość benzyny, do tego aby pokonać bardziej wyrafinowane przeszkody, potrzebujemy ulepszeń, takich jak chociażby lepsze koła czy też nitro. Każda przeszkoda z którą mamy styczność, w tym Zombie zwalniają nas, przez co marnujemy więcej paliwa. Powtórne powtarzanie poziomu jest wpisane w rozgrywkę. Nie ma możliwości by nowym pojazdem pokonać cały poziom

Gra posiada rozbudowane mikropłatności. O ile nie są one niezbędne do ukończenia gry, o tyle irytuje limit paliwa jaki dostajemy na grę. Po jego wykorzystaniu albo płacimy, albo czekamy sporo czasu na jego regenerację. To najbardziej uciążliwy element gry. Grafika choć prosta jest bardzo przyjemna dla oka. Na uznanie zasługuje warstwa muzyczna. Zombie Derby dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.