reklama

Zombie Studios zapowiada strzelankę Free-2-Play Phantom Army

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Ekipa Zombie Studios, kojarzona głównie ze strzelanki sieciowej Blacklight: Retribution, ogłosiła światu swój kolejny projekt, tworzone we współpracy z zespołem Smilegate Phantom Army w modelu Free-2-Play. Pokazano pierwszy zwiastun nadchodzącego dzieła, krótko podsumowujący jego założenia — chodzi o dynamiczną akcję w TPP z obowiązkowym chowaniem się za osłonami. Gra pojawi się w przyszłym roku.

Producenci podkreślają, że mają zamiar dalej rozwijać dotychczasowe projekty, zwykła kontynuacja nie wchodziła więc w grę i stąd nowa marka. Rozgrywka podobna ma być bardzo pod względem umiejętności postaci do Brink (szybkie zmiany pozycji, przeskakiwanie przez barykady), a oprawa graficzna przywodzić na myśl Team Fortress 2. Co ciekawe, przed starciem jedna z drużyn wybiera część mapy, druga kolejną, a system na tej podstawie generuje za każdym razem nieco inne środowisko bitewne.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama