r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zombie Studios zapowiada strzelankę Free-2-Play Phantom Army

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ekipa Zombie Studios, kojarzona głównie ze strzelanki sieciowej Blacklight: Retribution, ogłosiła światu swój kolejny projekt, tworzone we współpracy z zespołem Smilegate Phantom Army w modelu Free-2-Play. Pokazano pierwszy zwiastun nadchodzącego dzieła, krótko podsumowujący jego założenia — chodzi o dynamiczną akcję w TPP z obowiązkowym chowaniem się za osłonami. Gra pojawi się w przyszłym roku.

Producenci podkreślają, że mają zamiar dalej rozwijać dotychczasowe projekty, zwykła kontynuacja nie wchodziła więc w grę i stąd nowa marka. Rozgrywka podobna ma być bardzo pod względem umiejętności postaci do Brink (szybkie zmiany pozycji, przeskakiwanie przez barykady), a oprawa graficzna przywodzić na myśl Team Fortress 2. Co ciekawe, przed starciem jedna z drużyn wybiera część mapy, druga kolejną, a system na tej podstawie generuje za każdym razem nieco inne środowisko bitewne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.