ZoneAlarm Pro za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak donosi PC Magazine, firma Check Point Software, producent oprogramowania zabezpieczającego, obchodzi w tym roku 15-lecie powstania. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich użytkowników prezent i postanowiła udostępnić za darmo pełną wersję programu ZoneAlarm Pro.

Zone Alarm Pro to komercyjna, rozbudowana wersja popularnego programu służącego do zabezpieczania komputera przed włamaniami z sieci oraz łączenia się z nią przez niepowołane do tego programy. Tak jak w przypadku prostszej wersji program umożliwia skuteczne blokowanie prób dostępu do komputera z zewnątrz, a także pracę w trybie Stealth Mode, który sprawia, że komputer jest niewidoczny dla innych użytkowników sieci. Wersja Pro umożliwia dodatkowo blokowanie podejrzanych e-maili, wyskakujących okienek reklamowych (pop-up'ów), ciasteczek (cookies) śledzących aktywność użytkownika, a także chroni przed naruszeniami prywatności. W wersji Pro umożliwia także automatyczną konfigurację co ułatwia pracę z programem.

Od godziny 6:00 czasu PDT (godzina 15:00 naszego czasu) we wtorek przez 24 godziny będzie można za darmo pobrać program z roczną subskrypcją. Normalna cena ZoneAlarm Pro wynosi blisko 150 zł (39,95 euro). Nie podano informacji na temat ewentualnych ograniczeń licencyjnych.

Zainteresowanych ofertą odsyłamy do monitorowania strony producenta.

Niecierpliwi już teraz mogą pobrać wersję testową w dziale: PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Zapory sieciowe (firewalle).

© dobreprogramy