Zoom Player 2.90

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ostatnia, bezpłatna wersja rozbudowanego odtwarzacza plików audio i video oraz płyt DVD. Program pracuje w dwóch trybach. W pierwszym (Media Mode) pozwala na odtwarzanie plików audio i video a w drugim (DVD Mode) umożliwia odtwarzanie płyt DVD. Posiada wszystkie istotne funkcje takie jak: odtwarzanie w oknie i trybie pełnoekranowym, wsparcie do odtwarzania na TV, obsługę różnych trybów dekodowania dźwięku, automatyczne rozpoznawanie formatów obrazu 4:3/16:9, wybór domyślnego języka, skór, wyświetlanie OSD i inne. Program obecnie jest kontyuowany w dwóch odmianach: płatnej Professional - umożliwiającej odtwarzanie płyt DVD oraz bezpłatnej Standard - bez odtwarzania DVD.

Uwaga!

1. Program domyślnie uruchamia się w trybie Media Mode. Aby uruchamiał się domyślnie w trybie DVD Mode należy przy instalacji zaznaczyć opcję "Start in DVD Mode by Default".

2. Do prawidłowej pracy zalecane jest zainstalowanie najnowszej wersji bibliotek DirectX. Można je pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia multimedialne.

3. Program nie zawiera kodeków video MPEG-2 i audio AC3 niezbędnych do odtwarzania filmów DVD. Bezpłatne kodeki znajdują się w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia multimedialne. Można także wykorzystać kodeki MPEG-2 i AC3 zawarte w innych programach do odtwarzania DVD.

Uwaga: wykorzystanie kodeków z wersji testowych innych programów do odtwarzania DVD (np. PowerDVD czy WinDVD) może być niezgodne z warunkami licencji tych programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!