r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zoom Player 5.0

Strona główna Aktualności

Po rocznej przerwie firma Inmatrix wypuściła kolejną wersję odtwarzacza plików audio/wideo Zoom Player w wersji 5.0.

Podobnie jak do tej pory Zoom Player dostępny jest w trzech wersjach, podstawowej Standard i posiadającej znacznie większe możliwości Professional i WMV Professional. Ta ostatnia umożliwia dodatkowo odtwarzanie plików zabezpieczonych przed kopiowaniem (Windows Media Video Digital Rights Management) w formacie WMV.

Piąta wersja Zoom Playera zawiera bardzo pokaźną listę nowości, wprowadzono również wiele poprawek, które dotyczą przede wszystkim usprawnienia funkcjonalności i wyglądu aplikacji. Poszerzono ją między innymi o nowe funkcje operacji na ekranie, prosty system instalacji skórek "ZPS" i dużą liczbę dodatkowych opcji w ustawieniach. Wszystkich zainteresowanych szczegółową listą zmian odsyłamy do strony domowej producenta, na której znaleźć można wykaz wszystkich nowości i naniesionych poprawek.

Najnowsze wersje programów Zoom Player 5.0 Standard oraz Zoom Player 5.0 Professional pobrać można w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.