Zoom Player 3.0 już w vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się ostateczna wersja 3.0 Zoom Player'a - rozbudowanego odtwarzacza plików audio i video oraz płyt DVD. Program niestety w najnowszej wersji nie jest już w pełni bezpłatny.

Zoom Player występuje obecnie w dwóch odmianach: płatnej Professional - z możliwością odtwarzania płyt DVD oraz bezpłatnej Standard - bez odtwarzania DVD. Wersja Professional jest bezpośrednią kontynuacją niegdyś bezpłatnej linii 2.x. Program pracuje w dwóch trybach. W pierwszym (Media Mode) pozwala na odtwarzenie plików audio i video, a w drugim (DVD Mode) umożliwia odtwarzanie płyt DVD. W nowej wersji zmieniono przede wszystkim wygląd programu, usunięto wcześniejsze błędy oraz dodano szereg nowych funkcji m.in. wyświetlanie czasu odtwarzania plików w edytorze listy odtwarzania (playlist editor), nowe skróty klawiszowe do powiększania lub zmniejszania rozmiaru obrazu, wyświetlanie pozostałego czasu podczas odtwarzania, obsługę funkcji DVD Parental Control Levels i wiele innych.

Zoom Player 3.0 w wersji Standard jest do pobrania w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzanie plików audio i video, a w wersji Professional w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzanie płyt DVD. Pozostawiliśmy w vortalu także poprzednią wersję 2.90, która umożliwia bezpłatne odtwarzanie DVD.

Przypominamy też, że program nie zawiera kodeków video MPEG-2 i audio AC3 niezbędnych do odtwarzania filmów DVD. Bezpłatne kodeki znajdują się w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia multimedialne. Można także wykorzystać kodeki MPEG-2 i AC3 zawarte w innych programach do odtwarzania DVD.

© dobreprogramy
s