Zostań beta-testerem Mozilli

Strona główna Aktualności

O autorze

Mozilla ruszyła z platformą nazwaną Test Pilot. Dzięki niej każdy chętny użytkownik Firefoksa może stać się beta-testerem firmy i sprawdzać najnowsze projektowane rozwiązania.

Do udziału w platformie Mozilla zaprasza wszystkich użytkowników bez względu na wiedzę z zakresu programowania i doświadczenie techniczne. Uczestnicy programu Test Pilot będą mogli sprawdzać w praktyce rozwiązania, które fundacja planuje wprowadzić np. do kolejnych wersji przeglądarki Firefox. Wszystkie wątpliwości i nieprawidłowości można zgłaszać zespołowi pracującemu nad danym projektem wnosząc w ten sposób swój własny wkład w rozwój programów Mozilli.

By zostać "Pilotem Testowym" wystarczy posiadać przeglądarkę Firefox w wersji 3.5 i ściągnąć dodatek Test Pilot z oficjalnej strony platformy. Testowanie nowych projektów nie jest obowiązkowe. Użytkownicy wezmą w nich udział, jeśli wyrażą na to zgodę. Pierwsze dwa dotyczyć będą reorganizacji działania kart w przeglądarce Firefox oraz ciekawego projektu Ubiquity.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu