r   e   k   l   a   m   a
reklama

Zostań bohaterem kreskówek z MSN Cartoon

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Choć z aktorstwem to może jednak trochę przesada, to własnego bohatera rodem z kreskówek, który odpowiada naszemu prawdziwemu wyglądowi istotnie można mieć w kilka sekund za pomocą nowej, interesującej bety realizowanej przez chiński oddział Microsoft.

Po wejściu na witrynę MSN Cartoon wystarczy zainstalować niedużą wtyczkę do przeglądarki, załadować swoje zdjęcie (proponujemy takie, na którym twarz zwrócona jest przodem) i ewentualnie skorygować rozpoznane przez program linie twarzy. Następnie dobieramy włosy oraz okulary i już możemy pobrać paczkę w formacie ZIP zawierającą czternaście wariantów naszej kreskówkowej twarzy - do wyboru są różne grymasy.

Jeszcze tylko jedna, dość istotna uwaga - cała witryna jest oczywiście w pełni zlokalizowana, czyli przemawia do użytkownika w języku chińskim. Wystarczy jednak skorzystać z dostępnych w sieci translatorów albo wcześniej obejrzeć klip wideo z instrukcją krok po kroku - gdzie, kiedy i co nacisnąć...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii