r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zrób Kartkę Wielkanocną 1.1

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

Zrób Kartkę Wielkanocną to aplikacja, za pomocą której w prosty i wygodny sposób przygotujemy okolicznościową kartkę z życzeniami na Wielkanoc do wysłania SMS-em, mailem lub popularnymi komunikatorami.

W aplikacji znajdziemy kilkanaście gotowych wzorów kartek, opatrzonych wielkanocnymi motywami. W każdej z nich znajduje się gotowy tekst życzeń (o treści różnej, w zależności od typu kartki). Możemy albo skorzystać z gotowego szkicu życzeń, albo wpisać własny tekst, a także dodać podpis. Później wystarczy jedynie zapisać plik na urządzeniu lub udostępnić go za pomocą aplikacji do SMS-ów, maili, na Facebook Messengerze itp. - w zależności od tego, jakie programy mamy zainstalowane na smartfonie lub tablecie.

r   e   k   l   a   m   a

Program jest dostępny za darmo, a zawarte w nim wzory kartek prezentują się ładnie dla oka i są estetyczne. Minusem są zaś reklamy wyświetlane w aplikacji, które chwilami utrudniają pracę nad kartkami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
askow   5 #1 26.03.2016 08:39

Nie działa na dwóch urządzeniach, reklamy owszem. Program: "został zatrzymany...".

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.