Zrób porządki w Windowsie, wygraj licencję na IObit Advanced System Care Ultimate 11

Strona główna Aktualności

O autorze

Aktualizacja

Dziękujemy za udział w konkursie! Licencje trafią do Czytelników:
ludendorf, kfgh, Sonic.w8t.pl, jzaam, jaredj, kuubusf1, rkrzyzan, maniek8902, Shodan13, Apofis, klisza, hqpl, winter_fresh, Tomi915, Roger57, jarocin007, mosiondz, janek9s, Tpk-Games i jessika.9

Aktywnie używany Windows sam z siebie szybko zamienia się w śmietnik. Na szczęście niewiele potrzeba, by zachować w nim porządek, zapewnić wydajność i stabilność pracy taką samą jak świeżo po instalacji. Wystarczy dobre narzędzie, najlepiej takie, które będzie radziło sobie zarówno ze szkodnikami, jak i bałaganem. Takim narzędziem jest niewątpliwie Advanced SystemCare Ultimate 11 firmy IObit, niestety jednak nie darmowym. Teraz jednak dla naszych Czytelników mamy konkurs, aby móc wygrać na niego licencję, sprzedawaną obecnie w promocji po około sto złotych.

Advanced SystemCare Ultimate 11 to prawdziwy kombajn do utrzymania i ochrony systemów z rodziny Windows. Zawiera kilkanaście modułów, pozwalających między innymi likwidować złośliwe oprogramowanie, kasować śmieci z dysku, usuwać niepotrzebne i błędne wpisy z Rejestru, czyścić dane z przeglądarkach, usuwać pozostawione w systemie ślady swojej aktywności oraz nieodwracalnie kasować pliki.

Program potrafi też zwalczać reklamy na stronach internetowych w najpopularniejszych przeglądarkach, optymalizować rozruch systemu, monitorować w czasie rzeczywistym wydajność systemu i wskazując procesy, które go zwalniają, a nawet zastosować biometrię do logowania się do komputera poprzez rozpoznawanie twarzy.

Co chyba najważniejsze, w porównaniu do innych konkurencyjnych „kombajnów” tego typu, Advanced SystemCare Ultimate 11 jest bardzo lekki, działa nawet na komputerach z ery Windowsa XP, z 256 MB RAM i procesorami Pentium III. Oczywiście uruchomimy go bez problemów też na najnowszym Windowsie 10.

W porównaniu do poprzednich wersji, w wersji 11 wprowadzono następujące nowości:

 • odświeżony graficzny interfejs użytkownika,
 • wykrywanie i blokowanie prób podmiany strony startowej i wyszukiwarki w przeglądarkach,
 • nowy silnik do optymalizacji działania dysków twardych.
 • ochronę przed ransomware poprzez śledzenie nieuprawnionych prób dostępu do plików w czasie rzeczywistym.

Poprawiono zaś:

 • wsparcie dla najnowszego Windows 10 wersja 1709,
 • moduł odpowiedzialny za monitorowanie wydajności systemu operacyjnego,
 • moduł odzyskiwania danych, który lepiej sobie teraz radzi z pendrive’ami,
 • usuwanie niepotrzebnych plików tworzonych przez oprogramowanie takie jak Dropbox, Steam, Java, Windows Defender, Adobe Photoshop Lightroom oraz AVG Internet Security,
 • zacieranie śladów w programach Chrome 62, Firefox 57, Opera 49, Adobe Flash Player 27 i Thunderbird 52.4,
 • chroniący przed malware silnik Bitdefendera, teraz z bazą wirusów 1,5 razy większą,
 • silnik skanujący system pod kątem zbędnych plików.

Zdobądź licencję!

30-dniową wersję trial programu Advanced SystemCare Ultimate 11 znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Licencję na nią możecie uzyskać, biorąc udział w konkursie.

Warunki są proste: spośród komentarzy zalogowanych Czytelników, opublikowanych pod tym tekstem do 15 stycznia 2018, godziny 23:59 wybierzemy 20 najciekawszych. W komentarzu napiszcie, jak do tej pory radziliście sobie z utrzymaniem porządków w Windowsie.

Wyniki przedstawimy we wtorek, w aktualizacji tego materiału.

© dobreprogramy
s