reklama

Zrób prezent w App Store

Strona główna Aktualności

O autorze

Apple wprowadził nową usługę do App Store. Teraz użytkownicy e-sklepu z aplikacjami dla iPhone’ów i iPodów touch mogą przesyłać sobie gry i programy jako prezenty.

Jaki jest najlepszy prezent na urodziny dla właściciela iPhone’a? Dzięki nowej usłudze Apple’a możemy wysłać solenizantowi aplikację - ulubioną grę albo przydatny w pracy program. Wystarczy zalogować się do sklepu App Store, a następnie wybrać interesujący nas produkt. Klikając zakładkę Buy App możemy wybrać spośród kilku propozycji funkcję Gift This App. W ten sposób otwieramy formularz, który pomaga przesłać prezent za pomocą poczty e-mail wybranej osobie. W formularzu nadawca oprócz adresu może także wpisać krótką wiadomość, np. życzenia z okazji urodzin albo powód, dla którego przesyła prezent. Prezent możemy uczynić tylko z płatnych aplikacji - taka możliwość nie jest dostępna dla darmowych programów czy gier.

Aby skorzystać z nowej usługi Apple’a trzeba posiadać aktywne konto w sklepie App Store, a także program iTunes. Prezenty możemy wysyłać zarówno za pomocą komputera jak i iPhone’a.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić