r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Żulionerzy 1.10.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Żulionerzy to mobilny teleturniej bazujący na zasadach znanych z telewizyjnych Milionerów. Całość przeładowana jest jednak bardzo specyficznym humorem i klimatem. Wspólne jest jednak tylko formuła zadawania pytań. Cała otoczka gry jest powiem przepełniona specyficznym humorem.

Jako gracze wcielamy się w postać żula, który przystępuje do winoturnieju w jednym konkretnym celu, zdobycia jak największej ilości alkoholu. W podobnym tonie utrzymana jest cała gra. Prowadzący teleturniej to Żulberta Hurbańskiego, a przy pytaniach pomagają nam trzy koła ratunkowe takie jak: Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny.

Same pytania nie należą do łatwych i choć odpowiedzi czasem bawią, to znalezienie tej odpowiedniej może sprawiać problem. Obecnie baza liczy sobie 1500 pytań, a gracze mogą przesyłać nowe w formie propozycji. Dodatkowo w ustawieniach możemy zwiększyć ich pulę o pytania niecenzuralne.

Żulionerzy witają nas bardzo tandetną oprawą graficzną oraz dźwiękową. W dziwny sposób pasuje ona do całości, przez co z czasem przestaje razić, a raczej dopełnia klimat gry. A ta jest dostępna za darmo w wersji z reklamami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Użytkownicy Windows Phone mogą już wygrać 10 tysięcy butelek alkoholu

17
25.06.2015  •  Mateusz Budzeń

Polska gra Żulionerzy została już pobrana ponad 1,5 miliona razy z Google Play. Na wersję na Windows Phone musieliśmy długo czekać, ale w końcu produkcja wylądowała w sklepie Microsoftu. Wraz z wersją na Windows Phone, pojawiła się edycja na Windows 8.1. Niejednokrotnie już się przekonaliśmy, że na urządzeniach mobilnych prosta gra potrafi zdobyć znacznie większą popularność niż bardziej rozbudowane produkcje. Wiele osób traktuje mobilne gry jako tytuły pozwalająca na krótkie oderwanie się od codziennego życia. W związku z tym poszukiwane są właśnie proste, nieskomplikowane tytuły, których…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lordjahu   24 #1 26.06.2015 07:09

Coraz lepsze gry raczy nam portal :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.