Żulionerzy Żulionerzy 1.10.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Żulionerzy to mobilny teleturniej bazujący na zasadach znanych z telewizyjnych Milionerów. Całość przeładowana jest jednak bardzo specyficznym humorem i klimatem. Wspólne jest jednak tylko formuła zadawania pytań. Cała otoczka gry jest powiem przepełniona specyficznym humorem.

Jako gracze wcielamy się w postać żula, który przystępuje do winoturnieju w jednym konkretnym celu, zdobycia jak największej ilości alkoholu. W podobnym tonie utrzymana jest cała gra. Prowadzący teleturniej to Żulberta Hurbańskiego, a przy pytaniach pomagają nam trzy koła ratunkowe takie jak: Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny.

Same pytania nie należą do łatwych i choć odpowiedzi czasem bawią, to znalezienie tej odpowiedniej może sprawiać problem. Obecnie baza liczy sobie 1500 pytań, a gracze mogą przesyłać nowe w formie propozycji. Dodatkowo w ustawieniach możemy zwiększyć ich pulę o pytania niecenzuralne.

Żulionerzy witają nas bardzo tandetną oprawą graficzną oraz dźwiękową. W dziwny sposób pasuje ona do całości, przez co z czasem przestaje razić, a raczej dopełnia klimat gry. A ta jest dostępna za darmo w wersji z reklamami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!