r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Żulionerzy 1.1.1.3

Strona główna Windows Phone Gry

Gra Żulionerzy bazuje na pomyśle popularnego teleturnieju o nazwie Milionerzy. Wspólna jest jednak tylko formuła zadawania pytań. Cała reszta jest bowiem przepełniona specyficznym humorem.

Jako gracze wcielamy się w postać żula, który przystępuje do winoturnieju w jednym konkretnym celu, zdobycia jak największej ilości alkoholu. W podobnym tonie utrzymana jest cała gra. Prowadzący teleturniej to Żulberta Hurbańskiego, a przy pytaniach pomagają nam trzy koła ratunkowe takie jak: Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny.

r   e   k   l   a   m   a

Same pytania nie należą do łatwych i choć odpowiedzi czasem bawią, to znalezienie tej odpowiedniej może sprawiać problem. Obecnie baza liczy sobie 1500 pytań, a gracze mogą przesyłać nowe w formie propozycji.

Żulionerzy witają nas bardzo tandetną oprawą graficzną oraz dźwiękową. W dziwny sposób pasuje ona do całości, przez co z czasem przestaje razić, a raczej dopełnia klimat gry. A ta jest dostępna za darmo w wersji z reklamami. Aby się ich pozbyć musimy zapłacić za edycję pro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Użytkownicy Windows Phone mogą już wygrać 10 tysięcy butelek alkoholu

17
ROZRYWKA 25.06.2015 | Mateusz Budzeń

Polska gra Żulionerzy została już pobrana ponad 1,5 miliona razy z Google Play. Na wersję na Windows Phone musieliśmy długo czekać, ale w końcu produkcja wylądowała w sklepie Microsoftu. Wraz z wersją na Windows Phone, pojawiła się edycja na Windows 8.1. Niejednokrotnie już się przekonaliśmy, że na urządzeniach mobilnych prosta gra potrafi zdobyć znacznie większą popularność niż bardziej rozbudowane produkcje. Wiele osób traktuje mobilne gry jako tytuły pozwalająca na krótkie oderwanie się od codziennego życia. W związku z tym poszukiwane są właśnie proste, nieskomplikowane tytuły, których…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.